O NAS

W najprostszych słowach, NaPiwek Pub to niezwykły pub w centrum Poznania, stworzony przez przyjaciół, dla wszystkich, którzy poszukują swojej odskoczni od codziennych trosk.

Każdy z naszych gości ma swoją rzecz, za którą ceni to miejsce najbardziej. Dla jednych NaPiwek to przede wszystkim liczne piwa rzemieślnicze, belgijskie, czeskie, które serwujemy z 8 kranów oraz 130 butelek.

Inni nie wyobrażają sobie wieczoru bez spotkania ze znajomymi przy grach planszowych, których ciągle przybywa. Są też tacy, którzy wiedzą, że wystarczy usiąść przy barze, by zawrzeć nowe przyjaźnie, a nawet spotkać miłość swojego życia!

Niektórzy przychodzą tu żeby porozmawiać z przyjacielską załogą: o piwie i o życiu. Na pewno znajdzie się też grono, które lubi wpaść i sprawdzić co słychać u naszego zielonego węża Andrzeja.

Nie brakuje miłośników irlandzkiej car bomby, która nie ma sobie równych w Poznaniu! Nasi goście przychodzą świętować urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie i panieńskie. A także dla zwykłego spotkania przy piwie i rozmowie. Zawsze coś się dzieje.

Każdy jednak mówi o tym, że najlepsza rzecz w NaPiwku to wyjątkowa atmosfera, nie do podrobienia… a może nawet stan umysłu?
Mimo wszystko, najważniejszy jest fakt, że nigdy nie poczujecie się tu obco. Wizyta w NaPiwku zawsze jest dobrym pomysłem!

Przekonajcie się sami, jesteśmy dostępni dla Was codziennie od godziny 17:00